YouTube Abone Paketleri

Kullanıcılarına geniş kapsamlı bir hizmet sunan bir platform olan YouTube’da çeşitli video paylaşımları yaparak kullanıcılar gerek izleyici olarak gerekse de video paylaşımı yaparak kullanılan bir uygulamadır. Kanalı olan kullanıcılar için, abone sayısı ve izlenme sayısı çok önemlidir. Oldukça yüksek bir gelir de getiren YouTube’da alacağınız ücret videolarınızı gelen izlenme sayısına bağlıdır.

Göz önünde olan YouTuberların da kazandıkları para ile lüks bir hayat yaşadıklarını hepimiz biliyoruz. YouTube’da Kanal sahibi olan çoğu kişinin de maddi bir kazanç elde etmek için bu işi yaptığı aşikar. Attığınız videoları, izleyicilerin ilgisini çekecek türde paylaşmanız size daha çok izlenme getirir. Abone sayısı ile orantılı olan izlenme sayısının arttırılması için çeşitli yöntemler vardır. YouTube Abone Paketleri satın alarak bu işlemi hızlı, kolay ve daha etkili bir şekilde halledebilirsiniz.

Abone sayınızın yüksek olması, kanalınızın da daha ilgi çekici görünmesini sağlar. Kanalınızın ilgi çekici görünmesi de videolarınıza gelen izlenme sayısında artış olmasını sağlayarak, YouTube üzerinden alacağınız ücretin miktarını da yükseltir. Sizde ilgi çekici, izlenme sayısı yüksek ve abone sayısı çok olan bir kanala sahip olmak için YouTube Abone Paketlerinden satın alabilirsiniz.

!! İlgi çekici olan videolar ile izlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Moda konusunda tüyolar, Challenge, kışkırtma tarzında eğlenceli videolar, Yemek tarifleri, eğitici videolar, bilgi verici videolar, şarkı söylediğiniz videolar, oyunlar ile ilgili videolar, ünlü olan ve tanınan kişilerin çektiği videolar, farklı aktiviteler bulunan videolar ve daha birçok farklı türde çekeceğiniz videolar ile YouTube’dan maddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca kendi yeteneğiniz ile ilgili bir kanal açarak orda yaptığınız paylaşımlar ile de izlenme sayınızı yükseltebilirsiniz.


YouTube’dan Para Kazanmak

YouTube’da Kanal sahibi olan kişiler, her 1000 izlenme için 2.5 dolar gibi bir ücret alır. Değişiklik gösteren bu ücretlerden, bazı kişilerin ise 10 dolar elde ettiği biliniyor. 1 yıl da 4000 saat izlenmesi bulunan kişiler para kazanma şansına sahip olurlar.

Şartlar;

  • Kanalınızın abone sayısının 1000’den fazla olması,

  • Google Adsense hesabına sahip olmak,


İş ortaklığı programına başvurmak için;

  • YouTube hesabınıza giriş yapın,

  • İçerik stüdyosuna girin,

  • Soldaki menüde Kanal, Durum özeliklerine tıklayın,

  • “ Para Kazanma” yazısının altında yazılı olan “ Etkinleştir” butonuna tıklayarak, butonu etkin hale getirebilirsiniz.