Neden Paket Satış?

Neden Paket Satış?

Kullanıcılar neden bizi seçecek? Tercih edilmemizin en büyük sebepleri ne? Gelin birlikte bakalım.

Yukarıdaki sorulara cevap vermeden önce biz kimiz? Sorusunu kendimize sorduk. Bu sorunun cevabı ise; tamamen müşteri odaklı ve şeffaf bir algı içerisinde hizmet vermeye çalışan bir firmayız diyebiliriz. Müşterimize verdiğimiz hizmet sonucunda aldığımız geri dönüşler sayesinde, her olumlu bir geri dönüşte işimizi dürüst ve kaliteli yaptığımızı fark ediyoruz.

Peki müşteriler neden bizi tercih ediyor?

Tercih edilmemizin en büyük sebeplerinden bir tanesi işimizi ahlakına uygun ve şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden faydalanan kullanıcılar, kaliteli bir hizmet almış oluyorlar. Doğal olarak da kaliteli hizmet almış bir kullanınca firmamıza olumlu geri dönüşler yaparak bizi başarıya giden merdivende bir basamak daha atmamızı sağlıyorlar. Paket Satışı olarak hiçbir zaman müşteri veya kullanıcı seçmiyoruz. Bizim için her müşteri aynı kategoride olmakta bu sayede de müşterilerimiz ile bağımızı koparmak yerine sürekli bağlı kalmayı tercih ediyoruz, bu işleme de müşteri bağlılığı işlemi diyoruz. 

Neden Paket Satışı?

Müşteri bağlılığına çok dikkat ediyoruz, eğer bir müşteri bizden memnun değilse öncelikle ona neden memnun olmadığını veya yaptığımız hataları soruyoruz. Aldığımız geri dönüşleri müşterimizin memnun olabilmesi için kendi içimizde tekrar bir yapılandırmaya sokuyoruz. Bu sayede olumsuz bir durumla karşılaşan müşterimizin, artık olumsuz bir durum yaşamamasını ümit ediyoruz.

Paket Satışı olarak işimizi dürüst ve kaliteli yaptığımızı düşünüyoruz. Biz burada şu iş modelinde seçebilir dik; sistemimize başvuran müşterilerden ödemelerini alıp gerekli hizmeti sunup bir daha asla iletişim kurmayıp, herhangi bir sorun olduğunda müşterilerimize istedikleri hizmeti vermeye bilirdik. Biz bunu seçmedik bunun yerine müşterilerimiz bizden aldıkları hizmet sonrasında dahi destek hizmetinin hizmetimizden faydalanabilecek. Bizimle olan bağlarını daima tutacaklarını inanıyoruz. Eğer bir müşteri kazanırsak, bu kazandığımız bir müşteri eminiz ki ileride bizler için daha çok müşteri kapısı açacaktır. Aldığı hizmetten memnun olan müşteriler bizi arkadaşlarına, dostlarına veya sosyal çevresine anlatacak ve bu sayede ulaşılan kişiler hem kaliteli hizmet almış olacaklar hem de mutlu birer müşteri olacaklar.