Twitter Canlı Yayın İzlenme Paketleri

Sosyal medya kullanıcılarının birçoğu, canlı yayınlar açarak ürün tanıtımı, yaptıkları işi vb. İşleri takipçileri ile paylaşıyorlar. Twiter’da da etkin olan bu özellik sayesinde Twitter kullanıcıları da canlı yayın açma şansına sahiptir. Twiter’da ki canlı yayınlarınızın izlenme sayısı da oldukça önem teşkil etmektedir. Siz canlı yayınınızda olan izlenme sayısını yükseltmek için Canlı Yayın İzlenme Paketlerinden satın alabilirsiniz. Twiter’da ki yaptığınız çeşitli etkinliklerden belli miktarda ücretler kazanmanızda olasıdır. Bunun için de izlenme sayınız yüksek olmalıdır. İzlenme sayınızın yüksek olması için en kısa ve etkili yol Canlı Yayın İzlenme Paketi satın almaktır. Sizde bu işlemi yaparak hesabınızdaki etkileşim sayısını kolayca arttırın.

Peki Twiter’da canlı yayın nasıl açılır??


Twitter’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır

Twiter uygulaması üzerinden canlı yayın yapmak için, Periscope uygulamasını da kullanmanız gerekmektedir. Periscope üzerinden üyelik oluşturarak, gerekli izinlerin de verilmesi halinde kolayca canlı yayın yapabilirsiniz.

  • Periscope uygulamasını açarak alt bölümde bulunan Kamera logosuna tıklayarak canlı yayını başlatmak için ilk adımı atın.

  • Ardından karşınızdaki ekranda canlı yayınınız için bir isim vermeniz gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra “ Canlı Yayına Geç” butonuna tıklayın ve canlı yayın açmak için işleminizi tamamlayın.

  • Twiter’da canlı yayın yapmak için, yeni twet oluşturmak için girdiğiniz ekrana girin. Karşınıza çıkan ekranın altında bulunan “ Mavi Kamera “ işareti çıkacaktır. Bu işarete tıklayarak kolayca Twiter’da canlı yayın açabilirsiniz.