YouTube Beğeni Paketleri

YouTube milyonlarca izleyicisi ve kullanıcısı olan popüler bir platformdur. Kullanıcılar açtıkları kanallara video paylaşımı yaparak, videolarının beğeni almasını ve izlenmesini isterler. YouTube’a atılan bir videoda beğeni sayısının yüksekliği, videonun daha çok izlenmesi için çok önemlidir. Beğeni sayısı ne kadar yüksek olursa, o kadar ilgi görür ve izlenir. YouTube üzerinden para kazanmak için bu işi yapıyorsanız sizde kolay yoldan sitemizde bulunan YouTube Beğeni Paketleri bölümünden uygun fiyatlı olan bu paketlerimizden satın alabilirsiniz. Kanalınızda olan abone sayısı ve beğeni sayısının yüksekliğine bağlı olarak size daha çok reklam teklifi gelir. Bu tekliflerden de maddi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Uygun fiyatlarla istediğiniz sayıda beğeni satın alarak popülerliğinizi kolayca arttırabilirsiniz.

 

YouTube’da Kanal Açma

YouTube’da aktif olarak video paylaşımı yapmak için kanal açmanız gerekir. Kanal açmak için,

YouTube uygulamasına girerek “ oturum aç” yazısına tıklayın. Google hesabınız varsa o hesapla da açabilirsiniz. Google hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturun sekmesine tıklayarak başka bir hesapla kayıt yapabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra, hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, sol üst köşede bulunan “ kanal oluştur” sekmesine tıklayarak kanalınızı oluşturun. Bu sayfada hesap adınızı seçerek kanal adınızı belirleyin. Daha sonra ise, “ özelleştirme “ sekmesine tıklayarak ayarlardan kanal ile ilgili olan ayarlamaları yapabilirsiniz. Bu ayarlarda kanala ait bir açıklama girilebilir, kanal resmini seçebilir ve diğer ayarlar yapılarak kanalın son halini tamamlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra, video yüklemeye hazır bir kanalınız olacak.

Açtığınız bu kanalın daha çabuk büyümesi için, diğer kullanıcıların da yaptığı gibi Beğeni Paketleri, Abone Paketleri, İzlenme Paketleri satın almanız daha hızlı ve etkili bir çözüm verir.